Veszprém Cross 2017: Peák és Benkó sikere + teljes Eredménylista

2017. november 20. hétfő
  |   Szerző: VELO.hu

Rekord nevezői létszámmal rendezték 2017 november 19.-én a hatodik LOcarGO Veszprém Cross terepkerékpár verseny, mely a magyar kupafutam harmadik állomása is volt.  A 2500 méteres, szinte sík körön egy szimpla és egy dupla palánk, egy lépcsőakadály - LOcarGO kamion - és egy homokágy törte meg a lendületet a gyors pályán.

Az elit nőknél Benkó Barbara (Focus XC Team) győzőtt, a férfiaknál pedig a korábbi futamokon egy arany és egy ezüst érmet begyűjtő, Peák Barnabás (Mesterbike ILB Factory SE) ért célba elsőként, Buruczki Szilárd (Cube-Csömör) és Szalay Péter (Bike Zone Gödöllő) előtt.

Teljes eredménylista a letölthető fájlok között.