Év választó:

június

január február március április május június július augusztus szeptember október november december
2019.06.02.

Kiváló magyar eredmények születtek a Jelenia Góra Trophy HC kategóriás XCO versenyen

2019.05.27.

Mountain Bike világkupa Nové Mesto: Vas Kata Blanka nyolcadikként zárt a Cross-Country Junior Series viadalán, Benkó Barbara 40., Parti András 43. lett az olimpiai XCO-ban

2019.05.20.

A Kelly’s Bakonyerdő Maratonon dőltek el az idei mountain bike XCM bajnoki címek

2019.05.19.

Vas Kata Blanka ötödikként zárt az UCI Junior Series XCO-sorozat albstadti versenyén

2019.05.19.

Mountain Bike világkupa Albstadt: Benkó Barbara a 17., míg Dina Márton a 38. helyen zárt az XCO versenyszámban

2019.05.16.

Palumby Zsombor másodikként zárta a drozdovói UCI C1-es XCO versenyt

2019.05.15.

Benkó Barbara és Parti András nyerték a VII. Villapark Vértes XCO UCI C2-es verseny elit futamait

2019.04.28.

Benkó Barbara és Parti András nyerték a II. Nagykanizsa Nagydíj XCO UCI C2-es verseny elit futamait

2019.03.19.

Sagan videóköszöntővel várja a 2019-es Sagan Tour-ra a gyerekeket, 20 magyar is indul a nyitó futamon

2019.01.05.

Benkó Barbara második idényét kezdi a Ghost Factory Racing Team színeiben (+videó)

2018.10.09.

II. Szent Mihály Kupa – Veszprém City Cross Kerékpárverseny a veszprémi várban

2018.10.07.

Benkó Barbara holland társával megnyerte az Epic Israel versenyét, Dina Márton és Valter Attila harmadikként zárt

2018.10.05.

Kiváló magyar eredmények az Epic Israel első két napján

2018.10.03.

Ma zárul a nevezés: INGYENES Northwave Eleminator Utánpótlás XCE Kupa november 7-én Kamaraerdőben