január február március április május június július augusztus szeptember október november december
2019.08.11.

AJÁNLÓ: Zárd a nyarat a 24 óráson csapatban vagy egyénileg is (gyerekeknek is!)

2019.07.28.

Magyar eredmények a hegyikerékpáros Európa-bajnokságról, Vas Kata Blanka negyedik lett a junior lányok XCO számában

2019.07.20.

E-bike.hu XCO Magyar Bajnokság 2019: Beszámoló + Eredménylista + Videók

2019.07.16.

Bringavölgy: Tekerő programok a Művészetek Völgyében e-bike-on (és további sportprogramok)

2019.07.13.

AJÁNLÓ: Újra Gerecse Maraton (2019. július 27.)

2019.07.02.

Lengyel és osztrák győzelem a Csömör Kupán, de bőven jutott világranglista pont a magyaroknak is

2019.06.23.

Taroltak a magyarok a Restart MTB XCO első kategóriás hegyi kerékpáros versenyen

2019.06.23.

Salzkammergut Trophy: Európa legkeményebb hegyikerékpáros maratonja július 12. és 14. között

2019.06.17.

Benkó Barbara és Parti András nyerték a szamobori C1-es XCO verseny elit kategóriáit

2019.06.02.

Kiváló magyar eredmények születtek a Jelenia Góra Trophy HC kategóriás XCO versenyen

2019.05.27.

Mountain Bike világkupa Nové Mesto: Vas Kata Blanka nyolcadikként zárt a Cross-Country Junior Series viadalán, Benkó Barbara 40., Parti András 43. lett az olimpiai XCO-ban

2019.05.20.

A Kelly’s Bakonyerdő Maratonon dőltek el az idei mountain bike XCM bajnoki címek

2019.05.19.

Vas Kata Blanka ötödikként zárt az UCI Junior Series XCO-sorozat albstadti versenyén

2019.05.19.

Mountain Bike világkupa Albstadt: Benkó Barbara a 17., míg Dina Márton a 38. helyen zárt az XCO versenyszámban

2019.05.16.

Palumby Zsombor másodikként zárta a drozdovói UCI C1-es XCO versenyt

2019.05.15.

Benkó Barbara és Parti András nyerték a VII. Villapark Vértes XCO UCI C2-es verseny elit futamait

2019.04.28.

Benkó Barbara és Parti András nyerték a II. Nagykanizsa Nagydíj XCO UCI C2-es verseny elit futamait