január február március április május június július augusztus szeptember október november december

David Lappartient: továbbra is optimisták vagyunk a Tour de France megrendezését illetően

Julian Alaphilippe három kerékpárcserével, egy keréktöréssel és hat defekttel zárta a Strade Bianche egynaposát

Alberto Contador rekordja már a múlté, Ronan McLaughlin az új Everest csúcstartó

Wout van Aert nyerte a 2020-as Strade Bianchét

2020.08.01.

Jön a Strade Bianche, a fehér utak pokla

2020.07.31.

Remco Evenepoel továbbra is megállíthatatlan, a valaha volt legjobb versenyidővel tekert fel a Picón Blanco emelkedőjére

2020.07.31.

Bemutatták az októberi Giro d’Italia végleges útvonalát

2020.07.30.

Remco Evenepoel nyerte a Burgosi Kör első komoly hegyi befutóját, Dina Márton egész napos szökésben

2020.07.30.

Az UCI büntetést helyezett kilátásba azon csapatok és szervezők számára, akik nem tartják be a COVID-19 protokoll intézkedéseit

2020.07.28.

Annemiek van Vleutent a koronavírus-járvány sem zavarta meg, eddig négy versenyből négyet nyert meg idén

2020.07.26.

Toszkána és Emilia-Romagna közösen pályázik a 2023-as vagy a 2024-es Tour de France „nagy rajtjára”