február

január február március április május június július augusztus szeptember október november december
« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... utolsó »
2018.02.21.

Országútis hírek külföldről: Tom Dumoulin az Abu Dhabi Körön mutatja be időfutam világbajnoki trikóját, Luke Rowe a vártnál jóval hamarabb térhet vissza, lehullt a lepel a Team Wiggins 2018-as szereléséről

2018.02.20.

Országútis hírek külföldről: Fabio Aru megerősítette, hogy ott lesz a 2018-as Girón, Elia Viviani szakaszgyőzelemért utazik Abu Dhabiba, Laurens De Plus mentális fájdalmaktól szenved

2018.02.19.

Országútis hírek külföldről: Tim Wellens nyerte az Andalúz Körversenyt, Adam Blythe előbb engedélyt kért a kerékpárcserére, melyért aztán kizárták Ománban, Lance Armstrong is ott volt az Old Pueblo hegyikerékpáros versenyen

2018.02.18.

Országútis hírek külföldről: Tim Wellens nyerte az Andalúz Kör egyik legnehezebb szakaszát, kettős Astana siker Ománban, egy brit maratonista az idei Tour de France útvonalának lefutására készül

2018.02.17.

Országútis hírek külföldről: mezőnyhajrá döntött az Andalúz Kör harmadik szakaszán, Sky uralom a Volta ao Algarve viadalán, Damiano Cunego az olasz bajnokságon búcsúzik

2018.02.16.

Országútis hírek külföldről: Wout Poels nyerte az Alto de las Allanadas hegyi befutóját Andalúziában, nem mindenki örül annak, hogy Chris Froome versenyzik, Greg Van Avermaet sikere Ománban (+videók)

2018.02.15.

Országútis hírek külföldről: célfotó döntött az Andalúz Kör első szakaszán, Chris Froome köszönetet mondott versenyzőtársainak, Rafal Majka visszautasítja a doppingolás vádját, Richie Porte ultimátuma

2018.02.14.

Országútis hírek külföldről: Bryan Coquard megszerezte első győzelmét a Vital Concept színeiben, lezárták a Michele Scarponi ügyében folytatott eljárást, Richie Porte egy kukoricásból köszön vissza

2018.02.13.

Országútis hírek külföldről: Mikel Landa az Andalúz Körön kezdi a 2018-as idényt, Rafal Majka neve is felmerült az Altopack-Eppela nyomozati anyagában, nyilvánosak a 2018/2019-es pályakerékpáros világkupa-sorozat helyszínei

2018.02.12.

A Nascar élő legendája Jimmie Johnson közel annyira rajong a kerékpározásért, mint az autóversenyzésért

2018.02.12.

Országútis hírek külföldről: Egan Bernal nyerte a Colombia Oro y Paz szakaszversenyt, Moreno Moser sikere az olasz szezonnyitón, Karl Ádám tizennyolcadik a Tour de Centre-Var egynaposán, újabb bringást gázoltak el edzés közben

2018.02.11.

Országútis hírek külföldről: Elia Viviani nyerte a Dubai körversenyt, Rigoberto Uran szakaszsikere Kolumbiában, Marcel Kittel bízik benne, hogy tanulnak a kudarcból, újra tárcsafék okozott súlyos sérülést (+videó)

2018.02.10.

Országútis hírek külföldről: Sonny Colbrelli nyerte a Dubai Kör királyszakaszát, azonban Brandon McNulty volt a nap valódi hőse, újabb Quick-Step Floors siker Kolumbiában, Poels és De La Cruz segítik majd Froome-ot az Andalúz Körön (+videók)

2018.02.09.

Országútis hírek külföldről: Mark Cavendish sikere a Dubai Kör harmadik szakaszán (+videó), Gaviria triplázott Kolumbiában, Groenewegen a szerelőjét kritizálta, hat ember őrizetben szisztematikus doppingolás vádjával

2018.02.08.

Országútis hírek külföldről: Elia Viviani születésnapi ajándéka (+videó), Fernando Gaviria duplázott hazájában, Mark Cavendish csalódott, Mauro Vegni nem akadályozhatja meg Froome indulását a Girón

2018.02.07.

Mit eszik egy World Tour versenyző egy 200 kilométeres edzésnapon?

2018.02.07.

Országútis hírek külföldről: Groenewegen nyerte a Dubai Tour első hektikus sprintjét (+ videó), Gaviria sikere Kolumbiában, Brailsford kitart Chris Froome mellett, ellopták Alex Dowsett időfutam kerékpárját

2018.02.06.

Országútis hírek külföldről: Chris Froome az Andalúz Körversenyen kezdi az évet, Thibaut Pinot a kerékpár helyett síléceket ragad, háztartási balesetben sérült meg Romain Bardet, rajtol a Dubai Tour és az új kolumbiai szakaszverseny

2018.02.05.

Drasztikus távcsökkentéssel rendezik meg 2019-től az országúti Európa-bajnokságot

2018.02.05.

Országútis hírek külföldről: Wout Van Aert vélhetően az idei Párizs-Roubaix-n is rajthoz áll, Mathieu Van der Poel a harmadik helyet már nem akarta kiengedni a kezéből, verekedés Sanne Cant stábja és a biztonságiak között