Eddig hozzáfűzött kommentek:

Labanc
2012.06.09. 20:40
Lovassy Krisztián a Román Körverseny Szalonta és Margita közötti 113 kilométeres zárószakaszán is dobogós helyezést ért el, a kilencedik napon második lett a sprintbefutón a harmadik győzelmét szerző görög Tamuridisz mögött. Ahogy a csíkszeredai Tusnad Cycling Team versenyzőjétől megtudhattuk a 6. szakaszon szerzett bronzérmét értékelve, az Europe Tour sorozatba tartozó UCI 2.2 kategóriás Román Körversenyen elsősorban a formába lendülés volt a célja egy hosszabb pihenőt követően, s ezzel elkezdődött az olimpiai felkészülés
racer2
2012.06.08. 16:37
Laci, jó válasz. :) De én nem vagyok fogyasztó.
Laci
2012.06.08. 10:11
Igen racer2, annyira vergődik a portál, hogy te is itt töltöd a drága idődet kommenteléssel.

A Bikemag is törli a velo-s linkeket...
racer2
2012.06.07. 12:07
Soha nem volt a legnagyobb ismertségű és soha nem volt vezető, próbálkozik-próbálkozik, de csak vergődik. Lehet most sokakban egy világ omlott össze.
Ismeritek azt a mondást, hogy "Laci, ne lopj"? :) Lehet van alapja? :)
xandio
2012.06.07. 11:39
az ismertsége talán még mindig a legnagyobb, de vsz már tesznek az egészre. labanc: mire érted a tisztán látást?
racer2
2012.06.07. 11:18
Xandio!
Ki a vezető hírportál? A velo-ra gondolsz? Mert az nem az.
Labanc
2012.06.07. 11:06
földlakó kommentjét kilőték az űrbe... :-) na mindegy a bájkmagon meg lehet találni...
Labanc
2012.06.07. 10:24
xandio! Olvasd el a linket, amit földlakó ide bemásolt!A tisztánlátás végett érdemes...
xandio
2012.06.07. 09:56
részben nem csodálkozom, hogy ilyen sötét eredményeket nem írnak le. (ok lett egy 3. hely, de ilyen mezőnyben Lovásztól 2-3 győzelmet vártam)
de csodálkozom, hogy a vezető hírportálunk nem fogalmaz meg egy kritikát ezzel a szerepléssel kapcsolatban